מדברים גירושים - משחק להורה וילדיו

הורים ואנשי מקצוע יקרים, אנו גאים ומתרגשים להציג בפניכם את המשחק החדש שלנו: "מדברים גירושים" ולשתף אתכם קצת בתהליך הפיתוח המורכב אשר עמד בפנינו בהתמודדות עם אחד

גירושים, מטבעם אינם תהליך קל. הם עוברים על כל חברי המשפחה, על כל אחת ואחד בדרך ובקצב שלו. ילדים והורים צריכים להתרגל לשינויים רבים. שינויים שאינם נקבעים או ניתנים לבחירת הילדים. יחד עם זאת אנו יודעים כי הדיבור באווירה משפחתית בטוחה וישירה מקל, על חווית הבדידות ועשוי לחזק. לכן חשוב לנסות לאפשר לשוחח, להעביר מסר שלא מתעלמים, להראות מוכנות להקשיב, שאולי גם תוביל להרחבת התפיסה לגבי מה שארע ומשמעותו. רצוי לתת אפשרות לביטוי של דברים טובים ורעים, של כאב ושל שמחה. לכל מה שמרגישים וחושבים, על מנת להתמודד עם הקיים בדרך היעילה ביותר.

אנו מאמינים ויודעים כי ליחסים בין הורה לילדיו יש כוח עצום של תמיכה, ביטחון וקירבה, לילדים ולמשפחה כולה. המשחק שלפניכם: "מדברים גירושים" מזמן לעשות זאת בדרך משחקית. דרך המאפשרת לכם ליצור שיח משותף, לחלוק חוויות רגשות ומחשבות יחדיו. אנו בטוחים כי כל מי שיתנסה במשחק זה ימצא בו ערך ועניין רב.

זהו סיימו של תהליך פיתוח שארך מעל שנה ואשר מגיע כעת לסופו בלידה של המשחק המיוחד הזה.
זוהי גם ההזדמנות להודות למשפחות אשר השתתפו בפיילוט של המשחק, ואשר פתחו בפנינו את לבם וביתם, העירו והאירו אותנו בפידבקים חשובים אשר שינו לא פעם את חשיבתנו ונתנו לנו כיוונים חדשים.

מאחלים לכם הנאה והתרגשות מהמשחק המשותף

לקנייה - עבור לחנות IGS סטודיו לפיתוח משחקים להורים ולילדים

ערן הדומי - עו"ס קליני ופסיכותרפיסט, מומחה בטיפול בילדים.
ד"ר דרור אורן - פסיכולוג קליני וחינוכי בכיר. מומחה בעבודה טיפולית עם הורים.